GEALAN S 8000 IQ

Profilový systém S 8000 IQ dokazuje dôslednú orientáciu firmy GEALAN na potreby trhu. Pri konštrukcii tohto systému s dorazovým tesnením a konštrukčnou hĺbkou 74 mm sa firma sústredila na ekonomickú efektívnosť a optimalizáciu spotreby materiálu – pre bezproblémové a ekonomicky efektívne spracovanie zo strany výrobcov okien.

S 8000 IQ so 6 komoramiinnonova1

* Vynikajúca tepelná izolácia  vďaka šestim komorám  v osadzovacom
   ráme a krídle
* Veľmi dobrá stabilita  vďaka veľkým  oceľovým výstužiam  v osadzo-
   vacom ráme a krídle
* Vysoký komfort čistenia vďaka príslušne dimenzovanej drážke rámu
* Voliteľne v plošne odsadenom prevedení s dvojnásobne skosenou zasklievacou lištou
   alebo v poloplošne odsadenom prevedení s guľatou zasklievacou lištou

S 8000 IQ so 7 komoramiinnonova1

* Vynikajúca tepelná a protihluková izolácia  vďaka siedmim komorám 
   v ráme a krídle
* Dobrá stabilita vďaka veľkým oceľovým výstužiam v ráme a krídle
* Vysoký komfort čistenia vďaka príslušne dimenzovanej drážke rámu
* Klasická geometria harmonicky odstupňovaného vonkajšieho vzhľadu

GEALAN S 9000 IQ

innonova1 Tento okennný systém vytvára všetky predpoklady na dlhú životnosť okna. Ide o 6-komorový profilový systém s dorazovým tesnením, ktorý ukrýva veľkú hlavnú komoru pre zabudovanie veľkých oceľových výstuží, ktoré zabezpečujú veľmi dobrú stabilitu týchto okien i odolnosť voči vlámaniu. Konštrukčná (stavebná) hĺbka 83 mm zaisťuje dobrú tepelnú a hlukovú izoláciu, nespornou výhodou tohto okenného systému je aj vysoký komfort čistenia vďaka príslušnej dimenzovanej drážke rámu.

* 6 komôr s dorazovým tesnením poskytuje oknám výborné tepelnoizolačné vlastnosti, vysokú zvukovú izoláciu a odolnosť voči vlámaniu
* znižuje vaše náklady na vykurovanie a prispieva k zníženiu emisií CO2
* veľmi dobrá stabilita okien, vďaka oceľovým výstužiam
* Stavebná hĺbka okien je 83 mm

výnimočný dizajn dreva DecoStyle

innonova1 Napriek tomu, že preferujete design drevených okien, nemusíte sa vzdávať výhod okien plastových. Naše okná dostanete aj v drevených dekoroch. Profily sú vyrobené z tvrdeného PVC a potiahnuté polotvrdou štruktúrovanou fóliou na báze PVC. Profily potiahnuté fóliami s dekormi dreva sú nenáročné na údržbu a ľahko sa čistia. Okná sú samozrejme vysoko odolné voči poveternostným vplyvom. Už nikdy ich nebudete musieť natierať.

Farebné okna s acrylcolorom

innonova1 Farebnými okennými profilmi zdôrazníte stvárnenie fasády. Obytné domy sa tak stávajú rovnako nezameniteľné ako ich obyvatelia, nebytové budovy budú pútať pohľady okoloidúcich.
Použitím koextrúzie sa neoddeliteľne vzájomne spojí biele základné teleso z PVC a farebné akrylátové sklo v jednom technologickom kroku. Splynutím oboch týchto materiálov vzniká hodvábne matný farebný vonkajší povrch profilu, ktorý bez problémov odoláva poveternostným vplyvom.
Biela vnútorná strana profilov zaisťuje, že okná dobre zapadnú do každej miestnosti, bez ohľadu na štýl zariadenia.

Doplnky

Z našej ponuky si môžete vybrať zo širokej škály vnútorných a vonkajších parapetných dosiek, žalúzií, sieťok proti hmyzu a roliet


Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.